Некохана Любов

 

Слава Ісусу Христу!  Мене звати Марта. Хочу разом з моїми сестрами поділитися з Вами частинкою нашого харизмату – адорацією. Хочу вас запросити до адорації Пресвятих Дарів, але перед цим хочу поділитися чим є адорація і що саме для мене означає адорувати  Господа Ісуса .

Уявіть собі, що один чоловік зустрічає найгарнішу жінку в світі, про яку дуже мріяв. Що тоді він робить? Вдивляється в неї і нічого не говорить, тільки дивиться на її гарне обличчя і думає собі: «Кохаю тебе».

Це і є адорація, приходиш до Господа Ісуса, вдивляєшся в Нього, перебуваєш при Ньому, перебуваєш в Його Любові.

Приклад з тим закоханим чоловіком відрізняється від адорації тим, що та жінка може його не прийняти і той чоловік не знає, що буде далі.  Ми, однак,  знаємо, що Господь Ісус нас приймає,  кохає нас,  чекає на нас. Адорувати Господа Ісуса, це – перебувати поряд Нього в мовчанні, нічого не потріб

но говорити,  ані робити і тільки бути тут і тепер.

Я з сестрами отримала саме таку  благодать від Господа Бога, що кожного дня можемо Його адорувати і сьогодні Він хоче до цього запросити  саме Тебе. Не потрібно бути сестрою монахинею, щоби Його адорувати. Він чекає на Тебе , щоб вдивлятися в Тебе і говорити: «Так дуже Тебе кохаю, моя дитино, добре, що Ти є». Він чекає на Тебе, щоб міг (могла) говорити: «Ісусе, потребую Тебе, допоможи мені».

Подивіться, скільки маємо в житті труднощів та  негараздів... Якщо маєш таке прагнення, то прийди до Нього хоча б

на 10-15 хвилин. Можеш прийти і пожертвувати цю адорацію в намірах  своєї дитини, своїх батьків або друзів.

Через тиждень розпочнеться Адвент і може це добра нагода, щоб прийняти рішення адорувати Ісуса в Пресвятих Дарах один або два рази протягом тижня.

Дорогі, Ісус чекає кожного зокрема в кожному храмі.

Дозволь Ісусу Тебе  кохати .