Контемпляція Євхаристії під час Адорації

 

 

Для Марії від Страждань Господніх Євхаристія була кульмінацію дня, «благодаттю благодатей», а євхаристична адорація продовжує її. У ній францисканка місіонерка Марії здійснює дар самої себе, а також свою єдність з Богом, живучи ними у своїй апостольській місії і духовному житті.

Послання на місії, навіть найбільш небезпечні і найвіддаленіші, є причиною радості, тому що «принесення всюди» Євхаристії, виставленої в Пресвятих Дарах, є джерелом світла для тих, хто «перебуває у темряві», а також джерелом сили для посланої черниці.

Марія від Страждань Господніх казала, що адорувати – це насичувати свої дні молитвою жертвування, яка веде до пережиття, яке неможливо передати, і яке чинить усе життя євхаристійною єдністю, адорувати – це віддати Богові все своє єство, іноді під час духовних ночей, раз тим. Що містить віра, яка в темряві часто зі стражданням, але завжди з любов’ю.

Відтак адорація – це «печать» покликання ФММ, яка в Євхаристії, де зустрічаються молитва, жертва, контемпляція й апостольська діяльність, знаходять «справжнє світло і істинну суть її життя».